Sort by
  • The Beekeeper

    ★★★★

  • The Three Musketeers: Milady

    ★★★½

  • The Marvels

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★½

  • Totally Killer

    ★★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★½

  • Next Goal Wins

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★

  • Poor Things

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★½

  • Choose Love

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • How to Have Sex

    ★★★★

  • I’ll Be Watching

    ★★½

  • To Catch a Killer

    ★★★★½

  • Renfield

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • The Three Musketeers: D'Artagnan

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Miley Cyrus - Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • In My Mother's Skin

    ★★★½

  • O Espírito do Natal

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Something from Tiffany's

    ★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • What Happened On New Year's Eve

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★★

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Bros

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★★½

  • Le Pupille

    ★★★★½

  • Close

    ★★★★½

  • Everybody Loves Jeanne

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Torn Hearts

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • House Comes with a Bird

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★