Sort by
  • Nope

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Men

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • Deep Water

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★½

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

  • The Batman

    ★★

  • Turning Red

    ★★★

  • And Just Like That… The Documentary

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

    ★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★½

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Don't Look Up

  • Something's Coming: West Side Story

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • House of Gucci

    ★½

  • Adele One Night Only

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • What Happened, Brittany Murphy?

    ★★

  • Antlers

    ★½

  • Injustice

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Black Phone

    ★½

  • Official Competition

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Belfast

    ★★

  • Cyrano

    ★★★★½

  • Malignant

  • The Hand of God

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★½

  • Being James Bond

  • Nine Perfect Strangers

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★½

  • The Suicide Squad

    ½

  • DC Showcase: Blue Beetle

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★

  • Old

    ★★★

  • Memoria

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • Benedetta

    ★★★★½

  • How to Become a Tyrant

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • The Souvenir: Part II

    ★★★★

  • The Velvet Underground

    ★★★★

  • Val

    ★★★★

  • Black Widow

    ★½