Sort by
  • Passing Time

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★★½

  • Full Circle

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Carl's Date

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★★

  • Love & Death

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Swarm

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★½

  • The Adults

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Suzume

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • She Said

  • Black Adam

    ★½

  • Rosaline

    ★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Smile

    ★★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

  • Sanctuary

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Sick

    ★★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★½

  • The Blackening

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Sisu

    ★★½

  • Copenhagen Cowboy

  • The Woman King

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

  • Master Gardener

    ★★

  • Empire of Light

    ★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★