Sort by
  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Birdemic 3: Sea Eagle

    ½

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Causeway

    ★★½

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Empire of Light

    ★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Close

    ★★★

  • Broker

    ★★★½

  • Stars at Noon

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • The Melting Creatures

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Men

    ★★★½

  • EO

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • RRR

    ★★★½

  • Ambulance

    ★½

  • In the Court of the Crimson King: King Crimson at 50

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • To Leslie

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Both Sides of the Blade

    ★★½

  • Kimi

    ★★½

  • Moonfall

    ★½

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ½

  • You Won't Be Alone

    ★★★½

  • Living

    ★★★

  • Fire of Love

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½