Sort by
  • Fool's Paradise

    ★★

  • Fast X

    ★★★

  • Crater

    ★★★

  • White Men Can't Jump

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★

  • Love Again

    ★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Quasi

    ★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★★

  • Ghosted

    ★★

  • Knights of the Zodiac

  • Watching and Dreaming

    ★★★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • Paint

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • Renfield

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★½

  • Air

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Swarm

  • Tetris

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★

  • Champions

    ★★★

  • The Magician's Elephant

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Sharper

    ★★½

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • The Dog & the Boy

    ½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • Teen Wolf: The Movie

    ★★

  • You People

    ★★

  • Plane

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • The Simpsons Meet the Bocellis in Feliz Navidad

  • Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again

    ★★½

  • The Mean One

    ½

  • M3GAN

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

  • Emancipation

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★½

  • Strange World

    ★★½

  • Suzume

    ★★★★

  • Spirited

    ★★★

  • The Soccer Football Movie

  • Enola Holmes 2

    ★★★½