Anton has logged 93 entries for films during 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
14
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Molly's Game

Molly's Game

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Jane

Jane

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
22
The Disaster Artist

The Disaster Artist

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Justice League

Justice League

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Murder on the Orient Express

Murder on the Orient Express

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Geostorm

Geostorm

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
You Were Never Really Here

You Were Never Really Here

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Downsizing

Downsizing

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Death of Stalin

The Death of Stalin

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Killing of a Sacred Deer

The Killing of a Sacred Deer

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Last Flag Flying

Last Flag Flying

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Battle of the Sexes

Battle of the Sexes

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Breathe

Breathe

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Stronger

Stronger

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Kingsman: The Golden Circle

Kingsman: The Golden Circle

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Borg vs McEnroe

Borg vs McEnroe

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
American Assassin

American Assassin

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
mother!

mother!

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
American Made

American Made

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Wind River

Wind River

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Hitman's Bodyguard

The Hitman's Bodyguard

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Shin Godzilla

Shin Godzilla

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Detroit

Detroit

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Atomic Blonde

Atomic Blonde

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Valerian and the City of a Thousand Planets

Valerian and the City of a Thousand Planets

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Big Sick

The Big Sick

2017
×
★★★★
Edit this entry  
13
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
War for the Planet of the Apes

War for the Planet of the Apes

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Dawn of the Planet of the Apes

Dawn of the Planet of the Apes

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
01
Okja

Okja

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Beguiled

The Beguiled

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Book of Henry

The Book of Henry

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
It Comes at Night

It Comes at Night

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Mummy

The Mummy

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Transformers: The Last Knight

Transformers: The Last Knight

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Woman in Gold

Woman in Gold

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
War Machine

War Machine

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
A Ghost Story

A Ghost Story

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry