• The Willoughbys

    ★★★½

  • Smiling Friends

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Helluva Boss

    ★★★½

  • Hazbin Hotel

    ★★★★

  • Make Me a Sandwich

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Steven Universe: The Movie

    ★★★½

  • Hair Love

    ★★★★★

  • Full Force

    ★★★½

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★★

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★

  • Teen Titans Go! vs. Teen Titans

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★½

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★★

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★½

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Yesterday

    ★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Spider-Ham: Caught in a Ham

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots

    ★★★★½

  • Greener Grass

    ★★★½

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★

  • Smash and Grab

    ★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Aquaman

    ★★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★★½

  • Purl

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Bao

    ★★★★

  • Ready Player One

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★½

  • Eighth Grade

    ★★★★

  • Black Mirror: Black Museum

    ★★★★

  • Black Mirror: Metalhead

    ★★★

  • Black Mirror: Arkangel

    ★★★

  • Black Mirror: Hang the DJ

    ★★★★

  • Black Mirror: Crocodile

    ★★★½

  • Black Mirror: USS Callister

    ★★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Retreat

    ★★★★★

  • Coco

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • The Lego Ninjago Movie

    ★★★½

  • The Nut Job 2: Nutty by Nature

    ★★

  • The Emoji Movie

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Puppy!

    ★★★

  • In a Heartbeat

    ★★★½

  • Okja

    ★★★★

  • Diamond Jack

    ★★★★

  • Bad Genius

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Lou

    ★★★

  • The Boss Baby

    ★★½

  • Team Thor: Part 2

    ★★★½

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★

  • Adventure Time: Islands

    ★★★★½

  • Urbance

    ★★★

  • Moana

    ★★★★