• Moana

    ★★★★

  • Infinity Train

    ★★★★

  • Becky Prim

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Black Mirror: Nosedive

    ★★★★

  • Black Mirror: Playtest

    ★★★½

  • Black Mirror: Men Against Fire

    ★★★½

  • Black Mirror: San Junipero

    ★★★½

  • Black Mirror: Shut Up and Dance

    ★★★½

  • Black Mirror: Hated in the Nation

    ★★★★

  • 13th

    ★★★★½

  • Lion

    ★★★★

  • Don't Hug Me I'm Scared 6

    ★★★½

  • Inner Workings

    ★★★★

  • Piper

    ★★★★½

  • Finding Dory

    ★★★★

  • The Tiger Hunter

    ★★★½

  • Sausage Party

    ★★★

  • Zootopia

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • The Misadventures of Rick and Morty

    ★★½

  • Alike

    ★★★★

  • The Peanuts Movie

    ★★★½

  • Don't Hug Me I'm Scared 5

    ★★★★

  • Regular Show: The Movie

    ★★★

  • Goosebumps

    ★★½

  • Pixels

    ★★½

  • Phineas and Ferb: Last Day of Summer

    ★★★½

  • Minions

    ★★½

  • Jurassic World

    ★★★½

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★

  • Don't Hug Me I'm Scared 4

    ★★★

  • Home

    ★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

    ★★½

  • Welcome to My Life

    ★★★★

  • The Interview

    ★★★½

  • Night at the Museum: Secret of the Tomb

    ★★★

  • Black Mirror: White Christmas

    ★★★½

  • Toy Story That Time Forgot

    ★★★½

  • Back to Backspace

    ★★★★

  • Don't Hug Me I'm Scared 3

    ★★★½

  • Too Many Cooks

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • Planes: Fire & Rescue

    ★★★

  • There's a Man in the Woods

    ★★★★½

  • Rio 2

    ★★★

  • Mr. Peabody & Sherman

    ★★★½

  • The Lego Movie

    ★★★★

  • Don't Hug Me I'm Scared 2

    ★★★★

  • Frozen

    ★★★½

  • The Starving Games

    ★★½

  • Tome of the Unknown

    ★★★★½

  • Ender's Game

    ★★★

  • Toy Story of Terror!

    ★★★½

  • Her

    ★★★★

  • Cloudy with a Chance of Meatballs 2

    ★★★½

  • Planes

    ★★★½

  • Despicable Me 2

    ★★★

  • Monsters University

    ★★★

  • After Earth

    ★★★½

  • Black Mirror: The Waldo Moment

    ★★★

  • Black Mirror: White Bear

    ★★★

  • The Croods

    ★★★½

  • The Blue Umbrella

    ★★★★

  • Black Mirror: Be Right Back

    ★★★½

  • Escape from Planet Earth

    ★★

  • Exchange Student Zero

    ★★★

  • It's a SpongeBob Christmas!

    ★★★

  • Life of Pi

    ★★★★

  • The Centrifuge Brain Project

    ★★★½

  • Wreck-It Ralph

    ★★★★

  • Partysaurus Rex

    ★★★★½