• Night at the Museum

    ★★★½

  • Teen Titans: Trouble in Tokyo

    ★★★

  • Snakes on a Plane

    ★★★½

  • Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

    ★★★★

  • Mater and the Ghostlight

    ★★★★

  • 2 in the AM PM

    ★★★½

  • Cars

    ★★★★

  • Planet Earth

    ★★★★

  • Chicken Little

    ★★½

  • The Adventures of Sharkboy and Lavagirl

    ★★★½

  • Madagascar

    ★★★½

  • March of the Penguins

    ★★★½

  • The Naive Man From Lolliland

    ★★★½

  • The SpongeBob SquarePants Movie

    ★★★★

  • The Incredibles

    ★★★½

  • The Polar Express

    ★★★½

  • Garfield

    ★★½

  • Doraemon:貓狗時空傳

    ★★★½

  • Looney Tunes: Back in Action

    ★★★★

  • Boundin'

    ★★★

  • Elf

    ★★★★½

  • Pokémon: Jirachi Wish Maker

    ★★★½

  • Finding Nemo

    ★★★★

  • Lilo & Stitch

    ★★★★

  • Rabbit-Proof Fence

    ★★★½

  • Monsters, Inc.

    ★★★★

  • O Brother, Where Art Thou?

    ★★★★

  • Rejected

    ★★★

  • Toy Story 2

    ★★★½

  • Mulan

    ★★★½

  • Romeo + Juliet

    ★★★½

  • The Boys Next Door

    ★★★

  • Toy Story

    ★★★★

  • The Nightmare Before Christmas

    ★★★½

  • The Magic Portal

    ★★★★

  • Knick Knack

    ★★★½

  • Tin Toy

    ★★★½

  • Who Framed Roger Rabbit

    ★★★★½

  • Red's Dream

    ★★★

  • Luxo Jr.

    ★★★

  • The Adventures of Milo and Otis

    ★★

  • Back to the Future

    ★★★★

  • The Adventures of André and Wally B.

    ★★★½

  • E.T. the Extra-Terrestrial

    ★★★½

  • The Empire Strikes Back

    ★★★★

  • Star Wars

    ★★★★

  • Fantastic Planet

    ★★★★½

  • The Lorax

    ★★★

  • Fiddler on the Roof

    ★★★★

  • Rudolph the Red-Nosed Reindeer

    ★★★

  • Harvey

    ★★★

  • Citizen Kane

    ★★★★

  • Sallie Gardner at a Gallop

    ★★★★

  • The Future Is Wild

    ★★★★