Sort by
  • Strays

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Fast X

    ★★★★

  • The Little Mermaid

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Attack of the Doc!

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • Hypnotic

    ★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ½

  • Champions

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ½

  • Marlowe

    ★★★

  • Smile

    ★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

    ½

  • Barbarian

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Ms. Marvel

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Men

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ½

  • Dune

    ★★★

  • King Richard

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • The Protégé

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Behind The Sightings

    ½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • Tenet