• Licorice Pizza

    ★★★★

  • Re-Enter the New York Ninja

    ★★★★

  • New York Ninja

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Dune World

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Vegas Needs a New King: The Making of Six-String Samurai

    ★★★½

  • Who Is Bill Rebane?

    ★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Philly D.A.

    ★★★½

  • Drive-In Delirium: The Final Conflict

    ★★★★½

  • Nobody

    ★★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★

  • Pretend It's a City

    ★★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★

  • Tales of the Uncanny

    ★★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★½

  • Tales from the Hood 3

    ★★★½

  • The Stylist

    ★★★★

  • Minor Premise

    ★★★½

  • The New Mutants

    ★★½

  • Class Action Park

    ★★★½

  • Fear City: New York vs The Mafia

    ★★★

  • 8:46

    ★★★★

  • That's Brucesploitation! Making Fist of Fear, Touch of Death

    ★★★★

  • Premise

    ★★★

  • The Last Dance

    ★★★★

  • Made You Look: A True Story About Fake Art

    ★★★★

  • The Innocence Files

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★★

  • The AGFA Horror Trailer Show

    ★★★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • The Pharmacist

    ★★★★

  • Created Equal: Clarence Thomas in His Own Words

    ★★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★★½

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★★½

  • Purveyors Of Blood

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • The Confession Killer

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • The Devil's Asshole

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • Mark of The Beast: The Legacy of the Universal Werewolf

    ★★★★

  • 21 Bridges

    ★★★

  • Terror, Sisters!

    ★★★

  • Kriminal!

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • The Mortuary Collection

    ★★★★

  • Inside Bill's Brain: Decoding Bill Gates

    ★★★★

  • VFW

    ★★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★★★

  • 3 from Hell

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • The Fanatic

    ★★★½

  • Motherless Brooklyn

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • GUO4

    ★★★½