• The Call

    ★★½

  • Eddie the Eagle

    ★★★★★

  • Goosebumps

    ★★★½

  • Everly

    ★★★½

  • From Dusk Till Dawn

    ★★★

  • Turbo Kid

    ★★★½

  • National Treasure

    ★★½

  • The Warriors

    ★★★

  • Joy

    ★★

  • Raze

    ★★½

  • Witching & Bitching

    ★★★½

  • Deadpool

    ★★★★½

  • Point Break

    ★★½

  • The Hateful Eight

    ★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★½

  • Kung Fury

    ★★★½

  • Robin Hood: Prince of Thieves

    ★★★½

  • Super 8

    ★★★★