• Borat Subsequent Moviefilm

    ½

  • Capone

  • Ema

    ★★★★★

  • Glass

    ★★★★★

  • Rise Up: Inspiration Version

    ★★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★★

  • After Earth

    ★★★★★

  • Jack Reacher

    ★★★½

  • The Happening

    ★★★★★

  • Slumdog Millionaire

  • Lady in the Water

    ★★★★★

  • The Village

    ★★★★★

  • Signs

    ★★★★★

  • The Sixth Sense

    ★★★★★

  • Dunston Checks In

    ★★★½