AP1103 has logged 13 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Ema

Ema

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Borat Subsequent Moviefilm

Borat Subsequent Moviefilm

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
25
The Village

The Village

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Village

The Village

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Glass

Glass

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Capone

Capone

2020
×
Read the review Edit this entry  
05
The Village

The Village

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Lady in the Water

Lady in the Water

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
After Earth

After Earth

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Signs

Signs

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Happening

The Happening

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Village

The Village

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Glass

Glass

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry