• The Beach House

    ★★★

  • Candy Jar

    ★★★

  • The Week Of

    ★★½

  • Untogether

    ★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Bille

    ★★★

  • Truth or Dare

    ★★★

  • Rampage

    ★★★

  • The Time Capsule

    ★★★

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★★

  • Ready Player One

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Half Magic

    ★★

  • Paradise 89

  • Every Day

    ★★★

  • Game Night

    ★★★½

  • Love, Simon

    ★★★½

  • A Joy Story: Joy and Heron

    ★★★★

  • Very, Very, Valentine

    ★★★

  • When We First Met

    ★★★½

  • Peter Rabbit

    ★★½

  • The Foundation of Criminal Excellence

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★½

  • Fifty Shades Freed

    ★★½

  • The Pagan King

    ★★★★

  • Frozen in Love

    ★★★

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★★★

  • New Year's Eve Taxi

    ★★★½

  • Father Figures

    ★★★

  • Pitch Perfect 3

    ★★★½

  • Christmas Inheritance

    ★★

  • Snowed Inn Christmas

    ★★★½

  • The Greatest Showman

    ★★★★

  • Inga Lindström: Verliebt in meinen Chef

    ★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★½

  • A Christmas Prince

    ★★★

  • Wonder

    ★★★★

  • Engaging Father Christmas

    ★★★

  • The Sweetest Christmas

    ★★½

  • Daddy's Home 2

    ★★★

  • Christmas Festival of Ice

    ★★

  • Marry Me at Christmas

    ★★½

  • Betting On The Bride

    ★★

  • Coco

    ★★★★½

  • Wonder Wheel

    ★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • Happy Death Day

    ★★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★½

  • Downsizing

    ★★★

  • The Upside

    ★★★½

  • I, Tonya

    ★★★★

  • Stronger

    ★★★★

  • Kodachrome

    ★★★★

  • Home Again

    ★★★½

  • Lady Bird

    ★★★★½

  • I Do... Until I Don't

    ★★½

  • Bring It On: Worldwide #Cheersmack

    ★★

  • Sun, Sand & Romance

    ★★½

  • Happy Family

    ★★★½

  • Eat, Play, Love

    ★★½

  • Vectēvs, kas bīstamāks par datoru

    ★½

  • Naked

    ★★

  • The Glass Castle

    ★★★½

  • Little Evil

    ★★★

  • What Happened to Monday

    ★★★½

  • A Bad Moms Christmas

    ★★★½

  • The Layover

    ★★★

  • The Secret Life of Kyle

    ★★

  • The Only Living Boy in New York

    ★★

  • The Emoji Movie

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★½