Sort by
  • Strays

    ★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Fast X

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Ghosted

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Rye Lane

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • The Elephant Whisperers

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★

  • My Father's Dragon

    ★★★★

  • Tell It Like a Woman

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Till

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Sick

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Bros

    ★★★

  • Blonde

    ★★

  • The Inspection

    ★★★½

  • The Son

    ★★

  • Pinocchio

    ★½

  • Saint Omer

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Empire of Light

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • 13: The Musical

    ★★★

  • The Red Suitcase

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★