Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Incompatível com a Vida

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Fiona

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Kitchen

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Empire of Light

    ★★½

  • Monica

    ★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Groot's Pursuit

    ★★

  • The Little Guy

    ★★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★

  • Groot's First Steps

    ★★★

  • Light & Magic

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Magnum Opus

    ★★★

  • Black Bird

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★½

  • Delícias Terrenas

    ★★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Irma Vep

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • The Staircase

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Phantom Summer

    ★★★★★

  • The Offer

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Aluísio, the Silence and the Sea

    ★★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Pam & Tommy

    ★★½

  • Mars One

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★½

  • The Backrooms (Found Footage)

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Elite Short Stories: Patrick

    ★½

  • Elite Short Stories: Samuel Omar

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Elite Short Stories: Phillipe Caye Felipe

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★½

  • Hawkeye

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Tempo Ruy

    ★★★

  • Lynching Postcards: Token of a Great Day

    ★★★½