Sort by

archangeIl has logged 10 entries for films during 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
21
Pearl

Pearl

2022
×
★★★★★
Edit this entry  
15
Bodies Bodies Bodies

Bodies Bodies Bodies

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Taxi Driver

Taxi Driver

1976
×
★★★★
Edit this entry  
26
The Black Phone

The Black Phone

2021
×
★★★
Edit this entry  
11
The Virgin Suicides

The Virgin Suicides

1999
×
★★★★½
Edit this entry  
10
X

X

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Weekend Away

The Weekend Away

2022
×
★★½
Edit this entry  
21
The Lizzie McGuire Movie

The Lizzie McGuire Movie

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Confessions

Confessions

2010
×
★★★★★
Edit this entry  
13
Love and Leashes

Love and Leashes

2022
×
★★½
Edit this entry