Sort by
  • Me Time

  • Jennifer Lopez: Halftime

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★½

  • Through My Window

  • Fresh

    ★★★½

  • The House

    ★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

  • Don't Look Up

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★½

  • Friendzone

    ½

  • Squid Game

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • The Power of the Dog

  • Free Guy

    ★½

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

  • Skater Girl

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★★★★★

  • The Fallout

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

  • The White Tiger

    ★★★½

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★★

  • Just Another Christmas

    ★★★★½

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion

  • Holidate

    ★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★½

  • Love and Monsters

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Silver Skates

    ★★★★

  • The War with Grandpa

  • Feel the Beat

    ★★★½

  • Love Wedding Repeat

    ★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Social Dilemma

  • Cheer

    ★★★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

  • Little Women

    ★★★★★

  • The Knight Before Christmas

  • Charlie's Angels

    ★★

  • In the Tall Grass

    ★★★

  • The Platform

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★★½

  • Joker

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★½

  • Murder Mystery

    ★★★

  • Parasite

    ★★★

  • Wine Country

    ★★★★

  • Aladdin

    ★★½

  • Chernobyl

    ★★★★★

  • Plus One

    ★★★★

  • Buffaloed

    ★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Someone Great

    ★★★★

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • After

  • The Silence

    ★★★

  • Pet Sematary

    ★★

  • Us

  • Isn't It Romantic

    ★★½

  • Happy Death Day 2U

    ★★

  • Escape Room

    ★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★