Sort by

lidia has logged 12 entries for films during October 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Notting Hill

Notting Hill

1999
×
★★★★
Edit this entry  
30
You Again

You Again

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Sister Act 2: Back in the Habit

Sister Act 2: Back in the Habit

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Moonrise Kingdom

Moonrise Kingdom

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Dune

Dune

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Lorax

The Lorax

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Robots

Robots

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Battleship Potemkin

Battleship Potemkin

1925
×
★★★★
Edit this entry  
15
Shrek

Shrek

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Barbie as Rapunzel

Barbie as Rapunzel

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
The 5th Wave

The 5th Wave

2016
×
Read the review Edit this entry  
06
Friendzone

Friendzone

2021
×
½
Read the review Edit this entry