Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Spiderhead

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • The Contractor

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Mare of Easttown

  • Tenet

  • Knives Out: Making a Murder

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Jojo Rabbit

  • Knives Out

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★★

  • Midsommar

  • Toy Story 4

    ★★★★½

  • Dark Phoenix

    ★½

  • Always Be My Maybe

    ★★½

  • Parasite

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • The Highwaymen

    ★★★½

  • Stuber

    ★★★

  • Booksmart

    ★★★★½

  • Long Shot

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Triple Frontier

    ★★★

  • Happy Death Day 2U

    ★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★½

  • Holmes & Watson

  • Welcome to Marwen

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★★

  • Instant Family

    ★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★½

  • Venom

    ★½

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★½

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★★

  • mid90s

    ★★★★

  • Widows

    ★★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★★

  • The Predator

    ★★½

  • The Nun

    ½

  • A Star Is Born

    ★★★★½

  • The Old Man & the Gun

    ★★★★½

  • First Man

    ★★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★★

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★

  • Tag

    ★★★½

  • Under the Silver Lake

    ★★★★

  • Gotti

    ★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • The Miracle Season

    ★★★

  • Rampage

    ★½

  • Ready Player One

    ★★★½