• Swallow

  • The Beguiled

    ★★★

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★½

  • Ordinary Love

    ★★★★★

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Greta

    ★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Zombieland

    ★★½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★½

  • Love Actually

    ★★★★★

  • My Super Ex-Girlfriend

    ½

  • Happiest Season

    ★½

  • Paper Man

  • Groundhog Day

    ★★

  • Planetarium

    ★★½

  • Mamma Mia! Here We Go Again

  • Krampus

    ½

  • Steel Magnolias

    ★★