mariam has rated 35 films ★★½ .

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Zombieland

    ★★½

  • Planetarium

    ★★½

  • A Star Is Born

    ★★½

  • Yes, God, Yes

    ★★½

  • A Serious Man

    ★★½

  • Another Mother's Son

    ★★½

  • Finding Your Feet

    ★★½

  • Princess Mononoke

    ★★½

  • The Master

    ★★½

  • The Bodyguard

    ★★½

  • The Terminator

    ★★½

  • Adventureland

    ★★½

  • WALL·E

    ★★½

  • Gold

    ★★½

  • License to Wed

    ★★½

  • Stepmom

    ★★½

  • Something New

    ★★½