mariam has rated 51 films ★★★ .

  • The Good Dinosaur

    ★★★

  • Dracula

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • The Beguiled

    ★★★

  • The Wedding Planner

    ★★★

  • The Fundamentals of Caring

    ★★★

  • The Man from U.N.C.L.E.

    ★★★

  • La Haine

    ★★★

  • Fargo

    ★★★

  • The Haunting of Hill House

    ★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★

  • Eden

    ★★★

  • Exit Through the Gift Shop

    ★★★

  • Dunkirk

    ★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★

  • The Little Prince

    ★★★

  • Falling in Love

    ★★★

  • Akira

    ★★★