mariam has rated 44 films ★★★★ .

  • Get Out

    ★★★★

  • Basic Instinct

    ★★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★★

  • Us

    ★★★★

  • Rocks

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★

  • Lost in Translation

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Inglourious Basterds

    ★★★★

  • Mustang

    ★★★★

  • Summertime

    ★★★★

  • Carol

    ★★★★

  • The Watermelon Woman

    ★★★★

  • Into the Wild

    ★★★★

  • Prisoners

    ★★★★

  • Black Mirror: Shut Up and Dance

    ★★★★

  • Sliding Doors

    ★★★★

  • American Honey

    ★★★★