arianenotgrande has logged 38 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
16
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Bring It On: In It to Win It

Bring It On: In It to Win It

2007
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
The Princess Switch

The Princess Switch

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

2018
×
Read the review Edit this entry  
03
Colette

Colette

2018
×
Read the review Edit this entry  
28
Sex and the City

Sex and the City

2008
×
Read the review Edit this entry  
13
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
Searching

Searching

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
A Simple Favor

A Simple Favor

2018
×
Edit this entry  
09
Harry Potter and the Philosopher's Stone

Harry Potter and the Philosopher's Stone

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
To All the Boys I've Loved Before

To All the Boys I've Loved Before

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Cinderella

Cinderella

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
The Kissing Booth

The Kissing Booth

2018
×
Read the review Edit this entry  
25
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Breadwinner

The Breadwinner

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Florida Project

The Florida Project

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Tag

Tag

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Before Sunset

Before Sunset

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Heathers

Heathers

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Rolling to You

Rolling to You

2018
×
Edit this entry  
29
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

2001
×
Read the review Edit this entry  
29
Home Again

Home Again

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
Read the review Edit this entry  
11
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★½
Edit this entry  
29
Frozen

Frozen

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
High School Musical 3: Senior Year

High School Musical 3: Senior Year

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Show Dogs

Show Dogs

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★½
Edit this entry  
10
Finding Your Feet

Finding Your Feet

2017
×
Read the review Edit this entry  
11
Darkest Hour

Darkest Hour

2017
×
Read the review Edit this entry