Benito has logged 25 entries for films during 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Black Mirror: USS Callister

Black Mirror: USS Callister

2017
×
★★★★
Edit this entry  
31
Star Wars

Star Wars

1977
×
★★★★½
Edit this entry  
31
The Fox and the Hound

The Fox and the Hound

1981
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Pooh's Heffalump Movie

Pooh's Heffalump Movie

2005
×
★★★
Edit this entry  
30
Winnie the Pooh

Winnie the Pooh

2011
×
★★★
Edit this entry  
30
Lilo & Stitch

Lilo & Stitch

2002
×
★★★★★
Edit this entry  
30
Cars

Cars

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Loving Vincent

Loving Vincent

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Olaf's Frozen Adventure

Olaf's Frozen Adventure

2017
×
Read the review Edit this entry  
01
Coco

Coco

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Justice League

Justice League

2017
×
Read the review Edit this entry  
17
Murder on the Orient Express

Murder on the Orient Express

1974
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Casting JonBenet

Casting JonBenet

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Power Rangers

Power Rangers

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Scream

Scream

1996
×
★★★
Edit this entry  
28
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Jackie

Jackie

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
A Monster Calls

A Monster Calls

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events

2004
×
Read the review Edit this entry  
16
Finding Nemo

Finding Nemo

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Adventures of Sharkboy and Lavagirl

The Adventures of Sharkboy and Lavagirl

2005
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Singin' in the Rain

Singin' in the Rain

1952
×
★★★★½
Edit this entry  
01
Star Wars

Star Wars

1977
×
★★★★½
Edit this entry