• Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Deadpool

    ★★★★½

  • The Revenant

    ★★★★½

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★

  • Whiplash

    ★★★★½

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★

  • Skyfall

    ★★★★

  • The Avengers

    ★★★★

  • Inglourious Basterds

    ★★★★