• Where Is My Friend's House?

    ★★★★

  • The Thing

    ★★★★½

  • Chatur Singh Two Star

  • Terminator Genisys

  • American Pie

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Diary of a Butterfly

    ½

  • War Chod Na Yaar

    ★½

  • Jolly LLB 2

    ★★½

  • Nishabd

  • The Idle Class

    ★★★

  • After the Sunset

    ★★

  • Shivaay

    ★★

  • Don

    ★★★

  • Mass

    ★★

  • Laxmii

    ½

  • Baazigar

    ★★★

  • Naa Peru Surya - Naa Illu India