Sort by
  • Malignant

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Mank

    ★★★

  • Stardust

    ½

  • Soul

    ★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★½

  • Pieces of a Woman

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★

  • Mulan

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Emma.

  • Lost Girls

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★★

  • Promising Young Woman

  • Cuties

  • Little Women

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Klaus

    ★★★½

  • I'm No Longer Here

    ★★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Ema

    ★★★½

  • Joker

    ★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★½

  • It Chapter Two

  • La Llorona

    ★★★★★

  • Teen Titans Go! vs. Teen Titans

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★

  • Pain and Glory

    ★★★★

  • Us

    ★★★

  • Mary Poppins Returns

    ★★★

  • Bird Box

    ★½

  • Bohemian Rhapsody

  • If Beale Street Could Talk

  • Shadow

    ★★

  • Suspiria

    ★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • Roma

    ★★★★★

  • The House That Jack Built

    ★★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★½

  • Climax

    ★★★★

  • The Kissing Booth

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Upgrade

    ★★★½

  • A Quiet Place

    ★★½

  • The Wolf House

    ★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★★★

  • Annihilation

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★½

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★½

  • Terrified

  • Jigsaw

  • Thor: Ragnarok

    ★★½

  • Tigers Are Not Afraid

    ★★★★

  • Gerald's Game

  • mother!

    ★★★½

  • It

    ★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★