Sort by
  • Saw X

    ★★★★★

  • After Everything

  • A New Breed of Criminal

    ★★

  • GAMERA -Rebirth-

    ★★★★★

  • The Nun II

    ★★

  • The Flood

    ★★★

  • We Hunt Giants

    ★½

  • Sound of Freedom

    ★★★★½

  • Big Freakin’ Snake

    ½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★½

  • The Flash

    ½

  • Miraculous: Ladybug & Cat Noir, The Movie

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★★★

  • Cocaine Shark

  • Pastacolypse

    ★★½

  • Kinderfanger

    ★★

  • The Elevator

  • Alien Invasion

    ★★★★★

  • Return of Punch and Judy

    ½

  • Malum

    ★★★★★

  • Ape vs. Mecha Ape

    ★★★

  • Johnny & Clyde

  • Joy Ride

    ★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • The Park

    ★★★

  • Darker Shades of Summer

    ½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★

  • Blood Harvest

    ½

  • Sharper

    ★★★★½

  • Legion of Super-Heroes

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★★★★

  • Snow Falls

  • Island of the Dolls

    ★★★

  • Devil Beneath

    ★★★½

  • Mummies

    ★★½

  • Gangnam Zombie

    ★★★

  • Firenado

    ★★★½

  • Carnage Collection - Puppet Master: Trunk Full of Terror

    ★★★★

  • Easter Bunny Massacre: The Bloody Trail

    ½

  • M3GAN

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • The Rise of the Beast

    ★★½

  • Mega Lightning

    ★★½

  • Nutcracker Massacre

    ★★★

  • Dinosaur Hotel 2

    ½

  • Strange World

  • Amityville Scarecrow 2

  • Conjuring The Genie 2

    ★★★

  • The Soccer Football Movie

    ½

  • Amityville Thanksgiving

    ½

  • Jack And Jill: The Hills of Hell

  • The Cult of Humpty Dumpty

    ½

  • Godzilla vs. Gigan Rex

    ★★★★★

  • Fesu Gojira 3: Gaigan Raishū

    ★★★★★

  • The Area 51 Incident

    ★★★★★

  • The Killing Tree

    ★★★

  • Puppet Master: Doktor Death

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Grimcutty

    ½

  • Mortal Kombat Legends: Snow Blind

    ★★★★★

  • Demonic Plastic Surgeon, M D

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Monster High: The Movie

    ★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★★½

  • Dead Bride

    ★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • Entergalactic

    ★★★★★