Sort by

Logan has logged 79 entries for films during January 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
House of Tolerance

House of Tolerance

2011
×
★★★★★
Edit this entry  
30
Limitless

Limitless

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Penguins of Madagascar

Penguins of Madagascar

2014
×
★★★★
Edit this entry  
30
DodgeBall: A True Underdog Story

DodgeBall: A True Underdog Story

2004
×
★★★
Edit this entry  
29
Monsters, Inc.

Monsters, Inc.

2001
×
★★★★★
Edit this entry  
29
Zoolander

Zoolander

2001
×
★★★★★
Edit this entry  
29
Barbie Video Game Hero

Barbie Video Game Hero

2017
×
★★★
Edit this entry  
28
Val

Val

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
27
On the Rocks

On the Rocks

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
27
The Forever Purge

The Forever Purge

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Mickey Blue Eyes

Mickey Blue Eyes

1999
×
★★
Edit this entry  
26
My Big Fat Greek Wedding

My Big Fat Greek Wedding

2002
×
★★★★
Edit this entry  
26
American Sniper

American Sniper

2014
×
★★★★★
Read other review Edit this entry  
25
Blue Bayou

Blue Bayou

2021
×
★★★
Edit this entry  
25
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
High School Musical 2

High School Musical 2

2007
×
★★★★★
Read other review Edit this entry  
23
The Perfect Date

The Perfect Date

2019
×
★★★★
Read other review Edit this entry  
23
We Bought a Zoo

We Bought a Zoo

2011
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Scooby-Doo on Zombie Island

Scooby-Doo on Zombie Island

1998
×
★★★★★
Edit this entry  
22
What Have You Done to Solange?

What Have You Done to Solange?

1972
×
★★★
Edit this entry  
22
Cape Fear

Cape Fear

1962
×
★★★★
Edit this entry  
22
Batman Forever

Batman Forever

1995
×
★★★★★
Read other review Edit this entry  
22
Light of Day

Light of Day

1987
×
★★★
Edit this entry  
21
Copshop

Copshop

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
The Marfa Tapes

The Marfa Tapes

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Boiling Point

Boiling Point

2021
×
★★★
Edit this entry  
20
To All the Boys: Always and Forever

To All the Boys: Always and Forever

2021
×
★★★★★
Read other review Edit this entry  
19
Nitram

Nitram

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Magic Mike XXL

Magic Mike XXL

2015
×
★★★★★
Read other review Edit this entry  
18
Crash

Crash

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Southland Tales

Southland Tales

2006
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Eternals

Eternals

2021
×
★★
Edit this entry  
17
Belle

Belle

2021
×
★★★★
Edit this entry  
16
Home Again

Home Again

2017
×
★★★★★
Read other review Edit this entry  
16
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★★★
Read other review Edit this entry  
16
The Adventures of Sharkboy and Lavagirl

The Adventures of Sharkboy and Lavagirl

2005
×
★★★★
Edit this entry  
16
France

France

2021
×
★★★★
Edit this entry  
16
Mobile Men

Mobile Men

2008
×
Edit this entry  
16
Snow Steam Iron

Snow Steam Iron

2017
×
Edit this entry  
16
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★★★
Read other review Edit this entry  
15
The Tragedy of Macbeth

The Tragedy of Macbeth

2021
×
★★★★★
Read other review Edit this entry  
15
17 Again

17 Again

2009
×
★★★★★
Edit this entry  
14
Memoria

Memoria

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
14
Scream

Scream

2022
×
★★★★
Edit this entry  
14
The Mitchells vs. The Machines

The Mitchells vs. The Machines

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
13
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
Edit this entry  
13
The Tragedy of Macbeth

The Tragedy of Macbeth

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Little Italy

Little Italy

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Stillwater

Stillwater

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
12
Pig

Pig

2021
×
★★★★★
Edit this entry