RSS feed for arlosanchez
  • Peter Pan & Wendy

  • The Green Knight

  • Shakespeare’s Shitstorm

    ★★★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★★

  • Artemis Fowl

    ½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★★★★

  • Bad Trip

    ★★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★½

  • The Hunt

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★

  • 365 Days

    ½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★★

  • Underwater

    ★★★

  • 6 Underground

    ★★★★

  • The Gentlemen

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★½

  • Queen & Slim

  • Doctor Sleep

    ★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • Gemini Man

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★

  • VFW

    ★★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★★

  • Comedy Central Roast of Alec Baldwin

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Tell Me Who I Am

    ★★★★

  • Waves

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Ad Astra

    ★½

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Ne Zha

    ★★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★

  • Crawl

    ★★★★½

  • Anima

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Child's Play

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Men in Black: International

    ★★½

  • Too Old to Die Young

    ★★★★½

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ½

  • Ma

    ★½

  • Avengement

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • First Love

    ★★★½

  • Rocketman

    ★★★½

  • Deerskin

    ★★★★

  • Brightburn

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • Chernobyl

    ★★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★