Sort by
  • The Motorcycle Diaries

    ★★★

  • Lady and the Tramp II: Scamp's Adventure

    ★★½

  • House of 1000 Corpses

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Mamma Mia!

    ★★½

  • Videodrome

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Irma Vep

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Soylent Green

    ★★★½

  • Despicable Me 3

    ★★½

  • Cold Water

    ★★★★

  • Pitch Perfect

    ★½

  • Midnight Cowboy

    ★★★

  • SLC Punk

    ★★½

  • mid90s

    ★★★