Sort by
  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★½

  • Poison

    ★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • Strays

    ★★★½

  • Justified: City Primeval

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Kevin Hart: Reality Check

    ★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Fast X

    ★★★

  • Class of '09

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Quasi

    ★★½

  • Jeremy Renner: The Diane Sawyer Interview - A Story of Terror, Survival and Triumph

    ★★★

  • Adam Sandler: The Kennedy Center Mark Twain Prize

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Money Shot: The Pornhub Story

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • History of the World, Part II

    ★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Dick Tracy Special: Tracy Zooms In

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Detective Knight: Independence

    ★★★

  • The Price of Glee

    ★★★

  • Madoff: The Monster of Wall Street

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • George & Tammy

    ★★★½

  • Welcome to Chippendales

    ★★★★

  • Fleishman Is in Trouble

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • I Love You, You Hate Me

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Sick

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Bros

    ★★★

  • Blonde

    ★★★½

  • The Son

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★★