Sort by

Arnon🪐 has logged 108 entries for films during November 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Cat in the Hat

The Cat in the Hat

2003
×
Read the review Edit this entry  
30
Rampage

Rampage

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
30
You Don't Mess with the Zohan

You Don't Mess with the Zohan

2008
×
Read the review Edit this entry  
30
Ice Age

Ice Age

2002
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Spotlight

Spotlight

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Planet Hulk

Planet Hulk

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Assassin's Creed

Assassin's Creed

2016
×
Read the review Edit this entry  
29
Jumanji: Welcome to the Jungle

Jumanji: Welcome to the Jungle

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
Firebase

Firebase

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
No Half Measures: Creating the Final Season of Breaking Bad

No Half Measures: Creating the Final Season of Breaking Bad

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The DUFF

The DUFF

2015
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Monster House

Monster House

2006
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Coherence

Coherence

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Raging Bull

Raging Bull

1980
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Diary of a Wimpy Kid

Diary of a Wimpy Kid

2010
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
Central Intelligence

Central Intelligence

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
Cinderoncé

Cinderoncé

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Army of Thieves

Army of Thieves

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
25
Hulk vs. Wolverine

Hulk vs. Wolverine

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Escape Room: Tournament of Champions

Escape Room: Tournament of Champions

2021
×
Read the review Edit this entry  
24
Batman: Under the Red Hood

Batman: Under the Red Hood

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Shaft

Shaft

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
Everyday I Love You

Everyday I Love You

2015
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
The Peanuts Movie

The Peanuts Movie

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Joe Weller: Fighter

Joe Weller: Fighter

2018
×
Read the review Edit this entry  
23
Grown Ups

Grown Ups

2010
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
Real Steel

Real Steel

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Prospect

Prospect

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Epic

Epic

2013
×
★½
Read the review Edit this entry  
22
Hansel & Gretel: Witch Hunters

Hansel & Gretel: Witch Hunters

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Into the Woods

Into the Woods

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Star Wars: The Force Awakens

Star Wars: The Force Awakens

2015
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
The SpongeBob SquarePants Movie

The SpongeBob SquarePants Movie

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Knock Knock

Knock Knock

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
2 in the AM PM

2 in the AM PM

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Under

Under

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
2036: Nexus Dawn

2036: Nexus Dawn

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Blue Season

Blue Season

2013
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
Batman & Robin

Batman & Robin

1997
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Jimmy O. Yang: Good Deal

Jimmy O. Yang: Good Deal

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Night at the Museum

Night at the Museum

2006
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
3 Idiots

3 Idiots

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
The General

The General

1926
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Under the Silver Lake

Under the Silver Lake

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Jaws

Jaws

1975
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Furiosa

Furiosa

2024
×
Read the review Edit this entry  
18
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★
Read the review Edit this entry