Sort by
  • Night Man

  • School

  • Blonde

    ★★★

  • Medicament Never Stop Never Stopping

  • Hers

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Men

    ★★

  • Rubbers

  • Another!

  • Amygdala

  • The Friend

  • Morbius

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Dirtbag

  • Projections

  • The Batman

    ★★★½

  • Memories of a Forgotten Place

  • Bad Company

    ★★★★

  • Distance

  • Don't Look Up

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • On Memory

  • Embers

  • All Too Well: The Short Film

    ½

  • Aahar

  • I Remember When We Danced

  • Voiceless Room

  • 9/21/21

  • The Death of David Cronenberg

  • Teeth

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Aktion T5

  • Acceptance

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Dante's Inferno

  • Pig

    ★★★★

  • Time

  • A Hero

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Ginto ng Langit

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Annette

    ★★★★

  • Azul la mancha

  • Luca

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★

  • Sweet & Sour

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • medicament

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Cherry

    ★½

  • Shangri-La

  • Why, Human?

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★½

  • Music

    ½

  • Long Toast

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • AaBaKaDa

  • The Prom

    ★★

  • The Call

    ★★★½