RSS feed for Arooj
  • Up

    Up

    ★★★

    this just wouldnt happen in real !

  • She's the Man

    She's the Man

    ★★★

    i dont know how but this is homophobic

  • Little Women

    Little Women

    ★★★½

    florence turned timothee chalamet into a housewife and i respect that.

  • Booksmart

    Booksmart

    ★★★★★

    i have nothing bad to say about it, everyone watch it

  • Kabhi Khushi Kabhie Gham

    Kabhi Khushi Kabhie Gham

    ★★★★★

    priyanka chopras husband lied to me there was no kabhi coochie in this

  • Marriage Story

    Marriage Story

    ★★★★★

    terrible ... awful.... disgusting... 5 stars

  • The Empire Strikes Back

    The Empire Strikes Back

    ★★★

    im beginning to understand whats going on

  • Star Wars

    Star Wars

    ★★½

    its interesting how.... yeah ok idk what happened in the entire movie

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

    yes i read the leaked spoilers, 10/10 would recommend

  • Charlie's Angels

    Charlie's Angels

    ★★★½

    okay i really liked it but the ending was so underwhelming... also why did no one tell me kristen stewart is peng

  • The King

    The King

    ★★★

    another white boy added to my list of white boys, this is not good

  • Call Me by Your Name

    Call Me by Your Name

    never trusting anyones suggestion ever again, wish there was a dislike button