antonella has logged 18 entries for films during July 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Captive

The Captive

2014
×
★★
Edit this entry  
30
Memento

Memento

2000
×
★★★★★
Edit this entry  
29
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Elizabeth: The Golden Age

Elizabeth: The Golden Age

2007
×
★★★
Edit this entry  
26
Jacob's Ladder

Jacob's Ladder

1990
×
★★½
Edit this entry  
25
Power Rangers

Power Rangers

2017
×
★★★
Edit this entry  
19
Kidnap

Kidnap

2017
×
★★
Edit this entry  
18
The Mummy

The Mummy

2017
×
★½
Edit this entry  
17
Personal Shopper

Personal Shopper

2016
×
★★½
Edit this entry  
15
Edward Scissorhands

Edward Scissorhands

1990
×
★★★★★
Edit this entry  
14
To the Bone

To the Bone

2017
×
★★★
Edit this entry  
12
Unforgettable

Unforgettable

2017
×
★½
Edit this entry  
10
The Blob

The Blob

1988
×
★★½
Edit this entry  
07
The Circle

The Circle

2017
×
Edit this entry  
04
Shaun of the Dead

Shaun of the Dead

2004
×
★★★★★
Edit this entry  
03
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Despicable Me 3

Despicable Me 3

2017
×
★★½
Edit this entry  
01
The Vanishing

The Vanishing

1988
×
★★
Edit this entry