Sort by
  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Pistol

    ★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★

  • Cheaper by the Dozen

    ★★

  • The Lost City

    ★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • Crime Scene: The Times Square Killer

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Ciao Alberto

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★½

  • Britney vs. Spears

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Dug Days

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Luca

    ★★★

  • Loki

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★½

  • kid 90

    ★★

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Flora & Ulysses

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★★½

  • Rita Moreno: Just a Girl Who Decided to Go for It

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • Godmothered

    ★★★

  • The Teenager Who Hacked Twitter

    ★★★½

  • A Teacher

    ★★

  • The Undoing

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ½

  • Miraculous World: New York, United HeroeZ

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • We Are Who We Are

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Night Shifts

    ★★½

  • Unhinged

  • Hamilton

    ★★★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★

  • Scoob!

    ★½

  • Defending Jacob

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★

  • Onward

    ★★½

  • Z-O-M-B-I-E-S 2

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • Lamp Life

    ★★★

  • Wake Up

    ★★★

  • Spree

    ★★★

  • Goldman v Silverman

  • Dolittle

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • High School Musical: The Musical: The Series: The Special

    ★★★