Sort by
  • The Batman - Part II

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

    ★★★½

  • The Equalizer 3

    ★½

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Circus Maximus

    ★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★

  • The Flash

    ★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Extraction 2

    ★★★

  • Shooting Stars

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • John Farnham: Finding the Voice

    ★★★

  • Fast X

    ★½

  • White Men Can't Jump

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Ghosted

    ★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Red, White & Brass

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Chang Can Dunk

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • 65

    ★★

  • Champions

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • The Last Video Store

    ★★½

  • Your Place or Mine

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Sharper

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • KSI: In Real Life

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Polite Society

    ★★★

  • Missing

    ★★★½

  • You People

    ★½

  • Plane

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★