Sort by

🫧 has logged 12 entries for films during December 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Soul

Soul

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Midnight Sky

The Midnight Sky

2020
×
★★½
Edit this entry  
20
8 Mile

8 Mile

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Mariah Carey's Magical Christmas Special

Mariah Carey's Magical Christmas Special

2020
×
★★½
Edit this entry  
18
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Mrs. Dalloway

Mrs. Dalloway

1997
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Phantom of the Opera

The Phantom of the Opera

2004
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Fireball: Visitors from Darker Worlds

Fireball: Visitors from Darker Worlds

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Black Bear

Black Bear

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Freaky

Freaky

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry