Sort by

Brett Schutt has logged 17 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Babe: Pig in the City

Babe: Pig in the City

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
He's All That

He's All That

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
26
Candyman

Candyman

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
25
Paprika

Paprika

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Annette

Annette

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Free Guy

Free Guy

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
18
The Kissing Booth 3

The Kissing Booth 3

2021
×
Read the review Edit this entry  
16
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Master

The Master

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Mickey's PhilharMagic

Mickey's PhilharMagic

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Star Tours 3D - The Adventures Continue

Star Tours 3D - The Adventures Continue

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Muppet*Vision 3D

Muppet*Vision 3D

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Impressions de France

Impressions de France

1982
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Soarin' Around the World

Soarin' Around the World

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry