• Sink or Swim

    ★★★★

  • Backyard

    ★★★

  • The Invincible Shuar People of the Upper Amazon

    ★★★

  • Time Indefinite

    ★★★★

  • Life and Other Anxieties

    ★★★

  • Whole Note

    ★★★

  • Diary

    ★★★★½

  • Diaries

    ★★★½

  • Dune

    ★★★

  • Asmarina

    ★★

  • The Other Tom

    ★★★

  • The Stranger

    ★★★

  • Everything Went Fine

    ★★★

  • Il buco

    ★★★½

  • Fiorucci Made Me Hardcore

    ★★★½

  • Rebirth Is Necessary

    ★★★½

  • Enter the Void

    ★★★

  • Incertamente!

    ★★★½