Sort by
  • The Thickness of Dust

  • Challengers

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★½

  • The Beanie Bubble

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Sound of Freedom

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • boygenius: the film

  • Swarm

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ★½

  • Creed III

    ★★★

  • Rotting in the Sun

  • Run Rabbit Run

    ★★½

  • You People

    ★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Kangaroo Valley

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Wheatfield

    ★★★½

  • DIVE

    ★★★

  • Skyward

  • Do Revenge

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★★

  • Lecciones para canallas

    ★★

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Big Bang

  • La última muñeca

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Huesera: The Bone Woman

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Le Pupille

  • Broker

    ★★★★

  • Close

    ★★★★

  • Elvis

    ★★

  • The Five Devils

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Sick of Myself

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½