Sort by

Ashlea 🌈⭐️#StandWithUkraine has logged 27 entries for films during January 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Dear Friends

Dear Friends

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Big Bad Swim

The Big Bad Swim

2006
×
★★½
Edit this entry  
28
The Bad Batch

The Bad Batch

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
A Beautiful Day in the Neighborhood

A Beautiful Day in the Neighborhood

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
I Used to Be Darker

I Used to Be Darker

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Peanut Butter Falcon

The Peanut Butter Falcon

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The King

The King

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Make the Last Wish

Make the Last Wish

2009
×
Read the review Edit this entry  
19
My Perestroika

My Perestroika

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Alice T.

Alice T.

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Little Sister

Little Sister

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Queen of Earth

Queen of Earth

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Maki

Maki

2018
×
★★½
Edit this entry  
12
Bright Star

Bright Star

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Angels Wear White

Angels Wear White

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Wonders

The Wonders

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Sisterhood

Sisterhood

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Pipe Dream

Pipe Dream

2002
×
½
Read the review Edit this entry  
09
Shangri-La Suite

Shangri-La Suite

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Golden Exits

Golden Exits

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Little Women

Little Women

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Again

Again

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Posesif

Posesif

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
A Boy Called Sailboat

A Boy Called Sailboat

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
01
The Girl King

The Girl King

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Fits

The Fits

2015
×
★★
Read the review Edit this entry