ash has logged 18 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
13
Definitely, Maybe

Definitely, Maybe

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Handsome Devil

Handsome Devil

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Bridget Jones's Baby

Bridget Jones's Baby

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Dude

Dude

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Dead Man's Shoes

Dead Man's Shoes

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Paddington 2

Paddington 2

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Becoming Jane

Becoming Jane

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Other People

Other People

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
(500) Days of Summer

(500) Days of Summer

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
When We First Met

When We First Met

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Free Fire

Free Fire

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Man from U.N.C.L.E.

The Man from U.N.C.L.E.

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Speech & Debate

Speech & Debate

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Love the Coopers

Love the Coopers

2015
×
½
Read the review Edit this entry