• He's All That

  • The Kissing Booth 3

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★

  • 22 vs. Earth

    ★★★★

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★

  • The Devil All the Time

  • Unpregnant

    ★★★★★

  • Hollywood

    ★★★★½

  • All the Bright Places

  • Emma.

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Klaus

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Hustlers

    ★★★½

  • The King

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Toy Story 4

  • The Lighthouse

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • The Perfect Date

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Yes, God, Yes

    ★★½

  • Big Time Adolescence

    ★★★★½

  • The Farewell

    ★★★★★

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★½

  • Swiped

  • Beautiful Boy

    ★★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Assassination Nation

    ★½

  • The Greatest Showman

    ★★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Unicorn Store

    ★★

  • I, Tonya

    ★★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • What Happened to Monday

    ★★★★

  • Good Time

    ★★★★½

  • The Florida Project

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½

  • Call Me by Your Name

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★

  • The Edge of Seventeen

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★½

  • Ant-Man

    ★★★★

  • Teen Beach 2

    ★★½

  • Carol

    ★★½

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★

  • Home

    ★★★★

  • Love, Rosie

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★½

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★★★

  • The Hunger Games: Catching Fire

    ★★★★★

  • Thor: The Dark World

    ★★★