Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Ghosted

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Renfield

    ★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★

  • Late Night with the Devil

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • The Adults

    ★★★★

  • Reality

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Passages

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • The Starling Girl

    ★★★

  • Slow

    ★★★

  • Eileen

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Fair Play

    ★★★½

  • Fremont

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Stutz

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • She Said

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Entergalactic

    ★★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★

  • Amsterdam

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Sanctuary

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • My Policeman

    ★★½

  • The Good Nurse

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Causeway

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Brother

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★★

  • The Son

    ★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★

  • Master Gardener

    ★★★★

  • Pearl

    ★★½

  • Empire of Light

    ★★

  • Sr.

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • The Wonder

    ★★★½