Sort by
  • Blue Jean

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★★

  • Not Okay

    ★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★

  • Skinamarink

    ★★★

  • The Last Movie Stars

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Hello, Goodbye, and Everything in Between

    ★★★

  • Rocketry: The Nambi Effect

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • Ms. Marvel

    ★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Irma Vep

    ★★★★½

  • Father of the Bride

    ★★★★

  • Hustle

    ★★½

  • Vikram

    ★★

  • Showing Up

    ★★★½

  • Close

    ★★★½

  • Broker

  • Stars at Noon

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Godland

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Holy Spider

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • One Fine Morning

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • God's Creatures

    ★★★

  • Armageddon Time

    ★★★

  • EO

    ★★★

  • Senior Year

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★

  • Jana Gana Mana

    ★½

  • Lights, Like Angels, Flying

  • Moon Knight

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Windfall

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Morbius

    ★★½

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Cat Burglar

  • The Passengers of the Night

    ★★★★½

  • This Much I Know to Be True

    ★★★★

  • FIR

    ★½

  • Blacklight

  • Uncharted

    ★★★

  • Mahaan

    ★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★½